Plise Sineklik Nedir?

Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması
sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen perde türüdür.

Plise perde sistemleri ahşap, pvc doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Plise Sineklik Avantajları Nelerdir ?

  • Öncelikle çalışma türlerinin yetersiz sistemi nedeniyle diğer bazı sineklik kaldığı durumlarda onların yerine kullanılabilir. Sıkıntılı dar alanlarda bile rahatlıkla kullanılarak size çözüm önerileri sunmaktadır.
  • Fransız balkon, cam balkon, sürme pencere şeklinde kapı gibi her alanda kullanılabilir ve uyum sağlar.
  • Büyük alanların kapatılarak sineklerden korunmasında bir numaralı üründür. Bu çalışma sistemleri Ar-Ge çalışmaları ve büyük araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir.
  • Yapısı ve kullanım amacı bakımından çok yer kaplamaz ve evinizde rahat bir kullanım sağlar.
  • Ayarlanabilir ip germe sistemi ile istediğiniz yerde durdurmanız mümkün ve diğer sineklik modellerine göre daha sessiz çalışmaktadır.
  • Dayanıklılığı uzundur ve kullanımı daha kolaydır. Tek elinize ayarlama yapabilirsiniz.

Plise Sineklik Çeşitleri Varmıdır ?

      Evet plise sineklik çeşitleri vardır ve 3’e ayrılır.

Yatay Plise Sineklik: Yatay plise sineklik tek yöne ve ortadan ikiye açılabilir şekilde alternatif sunar. PVC, AHŞAP, ALÜMİNYUM DOĞRAMA  sistemlerinin tümüne uygulanabilir. CAM BALKON uygulamalarınız ile birlikte de kullanabilme imkanı sağlar.